Oferta pracy

Konsultant serwisowy SAP PP/QM/PM

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

O projekcie

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się wsparciem aplikacyjnym systemów SAP klientów w zespole zajmującym się modułami: planowania produkcji (SAP PP), zarządzania jakością (SAP QM) oraz utrzymania ruchu (SAP PM).

Twój zakres obowiązków

Rozwiązywanie bieżących problemów i zgłoszeń serwisowych klientów w zakresie wspomnianych modułów (rodzaj modułu zależny od kompetencji i preferencji kandydata),

Opiniowanie, projektowanie i konfigurowanie zmian systemu,

Prowadzenie szkoleń/warsztatów dla klientów,

Rozwój produktów własnych,

Utrzymywanie produktów SNP w obszarze wymienionych modułów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z którymkolwiek z wymienionych modułów w roli konsultanta lub użytkownika kluczowego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki bardzo mile widziany),

  • Umiejętność zdalnej pracy z klientami oraz użytkownikami systemu,

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętności pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego,

  • Umiejętność programowania w języku ABAP,

  • Znajomość więcej niż jednego moduł (PP, QM, PM).

To oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą

  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Przewiń do profilu firmy