Oferta pracy

Konsultant Serwisowy SAP SD

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

rozwiązywanie bieżących problemów serwisowych klientów w zakresie SD

opiniowanie, projektowanie i konfigurowanie zmian w module SD

prowadzanie szkoleń/warsztatów dla użytkowników systemu

rozwój produktów własnych

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy konsultanta SAP w zakresie modułu SD

  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność programowania w języku ABAP

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dla największych przedsiębiorstw w Polsce i na świecie

  • Intensywne szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pracę w dobrze zorganizowanym i kompetentnym zespole

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz przejrzysty system premiowania za efekty pracy

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Przewiń do profilu firmy