Oferta pracy

Konsultant Serwisu IT

Euvic IT

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne instalowanie aplikacji i ich konfigurowanie na stanowisku użytkownika

  • Monitorowanie i dotrzymywanie terminowości w realizacji zgłoszeń

  • Udzielanie porad informatycznych

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi zamawiającego

  • Pełnienie czynności administracyjnych systemów w ramach odpowiedzialności wyspecjalizowanych Grupa Wsparcia

  • Efektywne budowanie profesjonalnego wizerunku Service Desk

  • Realizacja zgłoszeń w ramach wyspecjalizowanych grup wsparcia

  • Współpraca z Zespołami Projektowymi

  • Aktualizacja bazy wiedzy, tworzenie i aktualizowanie dokumentacji oraz procedur

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows z zakresu instalacji, konfiguracji i obsługi środowiska

  • Umiejętność obsługi instalacji i konfiguracji pakietów biurowych Microsoft Office

  • Wiedza z zakresu usług sieciowych systemu Windows (udostępnianie zasobów, konfiguracja sieci)

  • Znajomość podstawowych aplikacji sieciowych (klient pocztowy telnet, ftp)

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery)

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z użytkownikiem

  • Skuteczna komunikacja zewnętrzna w relacjach z klientami oraz wewnętrzna wewnątrz zespołu

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (urządzenia sieciowe, protokoły TCPIP, model OSI, firewall)

  • Doświadczenie w świadczeniu usług wsparcia dla użytkownika

  • Umiejętność zapanowania nad tzw. „trudnym użytkownikiem”

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl