Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant serwisu IT

  • Warszawa, Zielonka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmująca się kompleksowym wspomaganiem informatyzacji w diagnostyce medycznej w Zielonce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Zielonka

    Główne wymagania stawiane kandydatom:

    • dobra znajomość systemów operacyjnych linux i Windows
    • podstawy zagadnień sieciowych
    • mile widziane podstawy zagadnień bazodanowych SQL (np. postgres)
    • komunikatywność
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i na samodzielnym stanowisku,
    • umiejętność logicznego, analitycznego myślenia oraz szukania rozwiązań
    • szybkość przyswajania nowych informacji
    • gotowość do wyjazdów
    • czynne prawo jazdy kat B.

    Zakres obowiązków m. in.:

    • obsługa klienta – telefon, email, pomoc zdalna związana z serwisowaniem produktów oraz usług firmy Marcel
    • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klienta
    • instalacje systemu firmy Marcel na miejscu u klienta
    • podłączanie analizatorów zdalnie jak również na miejscu u klienta
    • współpraca z innymi pracownikami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”

    Klauzula informacyjna dla potencjalnych pracowników znajduje się na stronie www.marcel.pl