Oferta pracy

Konsultant-Sprzedawca

Douglas Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów poprzez wykorzystanie fachowej wiedzy produktowej i sprzedażowej,

  • Codzienny rozwój warsztatu makijażu, pielęgnacji i dobierania zapachu,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Aktywne uczestnictwo w promocjach, konkursach i akcjach organizowanych lokalnie.

Nasze wymagania

  • otwartość na ludzi,

  • nieustanna chęć poprawiania swoich umiejętności,

  • znajomość kosmetycznych nowinek i najnowszych trendów.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • elastyczny czas pracy,

  • ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie szkolne dla Twoich dzieci,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Polsce działają obecnie 143 perfumerie Douglas, zlokalizowane w 80 miastach – nie tylko w największych aglomeracjach, ale też w popularnych miejscowościach turystycznych, m.in. w Sopocie, Kołobrzegu czy Zakopanem. Pod adresem www.douglas.pl. firma prowadzi także największą w Polsce autoryzowaną perfumerię internetową, z ofertą przeszło 34 000 produktów.

Przewiń do profilu firmy