Oferta pracy

Konsultant - Sprzedawca GSM w Sklepie Stacjonarnym

LUX TRADE S.C.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Powszechnie wiadomo, że każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2017 r. w chwili, kiedy otwarty został pierwszy sklep stacjonarny. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się w branży elektronicznej.

  Aktualnie jesteśmy liderem wśród dystrybutorów znanych marek telefonów komórkowych na popularnym portalu aukcyjnym (dane za rok 2018/2019). W ubiegłym roku zaufało nam prawie 30tys klientów, którzy wybrali właśnie nasze oferty spośród innych.

  Do powstania Naszej firmy skłoniło nas zamiłowanie do elektroniki. Swoją działalność rozpoczęliśmy na Polskim rynku w 2017 roku. Dzięki towarzyszącej Nam na co dzień pasji ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim zakresem kontaktów międzynarodowych, zyskaliśmy zaufanie i wysoką pozycję głównie na rynku lokalnym.

  Za główny cel postawiliśmy sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klientów. Dbamy o to, aby jakość Naszych usług oraz towaru była zawsze na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klientów, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu pod preferencję Klientów,
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o estetyczny wygląd sklepu,
  • Wdrażanie działań dotyczących obsługi Klienta ukierunkowanych na rozwój firmy,
  • Analiza zachowania Klientów pod kątem ewentualnych usprawnień.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta min. 1 rok,
  • Empatia i życzliwe usposobienie,
  • Dbanie o dobre relacje z klientami,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Zdolność uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego i innych urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i przyjazną atmosferę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego.
  • Możliwości rozwoju,
  • Cykl szkoleń branżowych,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy