Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant - Sprzedawca

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów

  • Doradzanie Klientom przy doborze kosmetyków do pielęgnacji i wizażu

  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu

  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz

  • Wiesz, jak dbać o relacje z Klientami i lubisz im doradzać

  • Dobrze się czujesz w świecie kosmetyków (i chcesz go lepiej poznać)

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego

  • Stabilizacja finansowa i premia za dobre wyniki

  • Elastyczne godziny pracy

  • Kafeteria benefitów

  • Dopłaty do opieki medycznej i karty Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Szeroka gama szkoleń (m.in. z kosmetologii i obsługi klienta)

  • Dla najlepszych program rozwoju talentów i realne szanse na awans

Marzy Ci się kariera jak malowana?

Zapraszamy do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak samo szeroka jak możliwości.

Przewiń do profilu firmy