Logo Pracuj.pl

Konsultant - Sprzedawca

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i FarmacjaO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów
  • Doradzanie Klientom przy doborze kosmetyków do pielęgnacji i wizażu
  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru na półki
  • Kompletowanie zamówień e-commerce
  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz
  • Wykazujesz gotowość do pracy bezpośredniej z klientem
  • Dobrze się czujesz w świecie kosmetyków (i chcesz go lepiej poznać)
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Stabilizacja finansowa i premia za dobre wyniki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kafeteria benefitów
  • Dopłaty do opieki medycznej i karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki
  • Szeroka gama szkoleń online (m.in. z kosmetologii i obsługi klienta)
  • Dla najlepszych program rozwoju talentów i realne szanse na awans - ok. 80% awansów na wyższe stanowiska w firmie to awanse wewnętrzne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wolontariat pracowniczy
  • multisport
  • kursy i szkolenia
  • konkursy produktowe z nagrodami
  • kafeteryjny system wyboru benefitów
  • podwyżka stażowa
  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji

1

2

Zagraj

3

Porozmawiaj

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Marzy Ci się kariera jak malowana?

Zapraszamy do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak samo szeroka jak możliwości.

W tej rekrutacji zobaczysz prawdziwy świat Hebe! Przygotowaliśmy grę, w której wcielisz się w rolę Konsultanta – Sprzedawcy i będziesz mieć okazję zobaczyć jak wygląda praca w naszej drogerii. Aplikuj żeby dowiedzieć się więcej!

Konsultant - Sprzedawca, Szczecin