Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant – Sprzedawca (w branży kosmetycznej)

DROGERIA PIGMENTO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa naszych gości

  • Doradztwo w zakresie doboru kosmetyków i pielęgnacji

  • Śledzenie trendów kosmetycznych

  • Budowanie i utrzymanie wizerunku marki zgodnie z naszą filozofią

  • Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Opieka nad powierzonym działem

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie kosmetologiczne

  • Pasjonujesz się tematyką pielęgnacji włosów lub wizażem

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • W pełni angażujesz się w wykonywaną pracę

  • Masz dużo pozytywnej energii

  • Jesteś otwarty na zmiany i uczenie się

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, a przekazywanie wiedzy z zakresu doboru pielęgnacji i makijażu daje Ci satysfakcję

  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że na tym polu chciałbyś się rozwijać

To oferujemy

  • Szkolenia dotyczące obsługi klienta oraz produktów

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Po okresie próbnym pakiet prywatnej opieki zdrowotnej

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dużo pozytywnej energii i przyjazną atmosferę

  • Rabat na zakupy kosmetyków w naszych sklepach

DROGERIA PIGMENT

Poszukujemy pasjonata branży kosmetycznej, który chce rozwijać swoją wiedzę w tym zakresie oraz łatwo i z przyjemnością nawiązuje kontakty z ludźmi.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży kosmetycznej. Wyróżnia nas nie tylko wyjątkowy asortyment i przyjazna atmosfera, ale przede wszystkim jakość, którą chcemy przekazać na każdym etapie naszej relacji z klientem i ze współpracownikiem.

Naszą pracę cechuje zaangażowanie i pasja, dlatego jeśli tak jak my lubisz to, co robisz, jesteś zmotywowany/-a i chcesz rozwijać się razem z nami spróbuj swoich sił na stanowisku: Konsultant – Sprzedawca (w branży kosmetycznej)

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij swoje CV! List motywacyjny mile widziany :)