Konsultant – Sprzedawca w Sklepie Stacjonarnym

Perfumeria LUNGAO firmie

Perfumeria LUNGA

Rajmunda Rembielińskiego 8

Płock

Perfumeria LUNGA działająca w branży Beauty poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klientów, przede wszystkim pomoc w doborze zapachów oraz kosmetyków do makijażu i pielęgnacji,
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o estetyczny wygląd sklepu,
  • Wdrażanie działań dotyczących obsługi Klienta ukierunkowanych na rozwój firmy,
  • Analiza zachowania Klientów pod kątem ewentualnych usprawnień.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta - min. 2 lata,
  • Empatia i życzliwe usposobienie,
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Zdolność uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego  i innych urządzeń biurowych.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i przyjazną atmosferę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy