Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant – Sprzedawca

  • Warszawa, Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Avenir Medical - właściciel ogólnopolskich sieci salonów optycznych GAFAS i Twoje Soczewki oraz sklepów internetowych www.gafas.pl www.twojesoczewki.com w związku ze stałym rozwojem poszukuje Kandydata na stanowisko
    KONSULTANT – SPRZEDAWCA
    do pracy w salonie optycznym GAFAS zlokalizowanym w C.H. Janki k/Warszawy
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Janki (pow. pruszkowski)

    OFERUJEMY:

    • przyjazną atmosferę i środowisko pracy;
    • pracę w gronie inspirujących osób;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub opcjonalnie pół etatu;
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy);
    • udział w ciekawych szkoleniach branżowych;
    • przygotowanie merytoryczne pod kątem technik skutecznej sprzedaży;
    • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;
    • wsparcie managera na każdym etapie zatrudnienia;
    • rabaty pracownicze na asortyment sklepu;
    • możliwość przystąpienia do programu benefitów sportowo -rekreacyjnych oraz prywatnej, bezpłatnej opieki medycznej.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem;
    • bezpośrednia obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe;
    • podstawowe prace rachunkowe (fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży);
    • dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu;
    • kreowanie profesjonalnego wizerunku sieci.
    OCZEKUJEMY:
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z Klientem;
    • doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta;
    • dyspozycyjności
    • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności;
    • wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji;
    • umiejętności współpracy w zespole;
    • orientacji na osiąganie celów;
    • sprawnego poruszania się w środowisku internetowym i pakiecie MS Office;
    • wykształcenia minimum średniego.

    *** Kandydatom wyłonionym z procesu rekrutacji zapewniamy szkolenie, którego koszt spoczywa po stronie Pracodawcy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv wraz z aktualnym zdjęciem poprzez przyciśnięcie poniższego przycisku „Aplikuj teraz”.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.”

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.”

    CV nie zawierające Klauzul nie mogą być uwzględnione.

    Szczegóły odnośnie przysługujących praw zajdziesz tutaj: http://avenirmed.com/Klazula_informacyjna_dla_kandydatow_do_pracy.pdf