Oferta pracy

Konsultant sprzedaży i marketingu

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

20 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie audytów procesów sprzedażowych i marketingowych

  • Pomoc w tworzeniu i wdrażaniu procesów u naszych klientów

  • Pomoc w budowaniu strategii, definiowaniu celów oraz segmentów

  • Rozwój zespołu sprzedażowego oraz jego kompetencji

  • Wsparcie w rozwoju i realizacji strategii firm naszych klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (specjalizacje biznesowe, prawo lub IT)

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w sprzedaży do podmiotów zagranicznych) odpowiednio w przemyśle lub software house

  • Doświadczenie w budowaniu i optymalizowaniu procesów sprzedażowych

  • Biegła znajomość narzędzi IT wspierających zarządzanie sprzedażą

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów CRM

  • Znajomość nowoczesnych metodyk sprzedażowych

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B, uzależnione od ilości realizowanych projektów (20-25 tys netto / miesięcznie)

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów rozwojowych dla naszych klientów

  • Praca w zespole ekspertów sprzedaży i marketingu

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

SELLWISE Szymon Negacz

Sprzedaż, procesy, strategie, digital marketing – to nasze pasje. Jeżeli Ty również pasjonujesz się nowoczesnym podejściem do biznesu – chętnie Cię poznamy. Rozpoczynamy właśnie kolejną rekrutację na stanowisko konsultanta. Poszukujemy dwóch osób o specjalizacji w firmach produkcyjnych oraz software house.

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej, Assesment Center realizowanego w naszej siedzibie w Gliwicach. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.