Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Sprzedaży

HABA Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rodzina Firm HABA to ogólnoświatowa firma z siedzibą i produkcją w niemieckiej Bawarii. Od ponad 80 lat kompleksowo wyposażamy przedszkola, żłobki, szkoły oraz placówki terapeutyczne i opiekuńcze. Jesteśmy znani również jako kreator i producent wysokiej jakości zabawek z drewna i gier planszowych.

W Polsce jesteśmy obecni od 12 lat. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami i rosnący potencjał rynku, rozwijamy Dział Sprzedaży. Jeśli lubisz produkty, które zachwycają innowacyjnością, dizajnem i jakością, zapraszamy do nas!

Miejsce pracy – Obszar obejmujący województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie.

Twoje zadania:

  • planowanie i realizacja założonych celów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
  • przygotowanie ofert, prowadzenie samodzielnych negocjacji, przygotowanie wizualizacji produktowych, zamykanie sprzedaży
  • wdrażanie strategii marketingowo – sprzedażowych firmy Haba Polska na podległym obszarze
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji / badanie, analizowanie i budowanie potrzeb klientów
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (B2B, FMCG)
  • biznesowe podejście skoncentrowane na osiąganiu wyników
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne
  • kreatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole – komunikatywność i kultura pracy
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • posiadanie zmysłu przestrzennego
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca na samodzielnym stanowisku
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + wysoka premia
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne