Oferta pracy

Konsultant / Starszy Konsultant SAP

KBJ S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • S/4HANA

O projekcie

Dołączając do nas będziesz pracować dla największych polskich i zagranicznych firm z różnych sektorów. Będziesz brał udział zarówno w projektach greenfieldowych jak i rozwojowych na S/4 Hana. Obecnie szukamy konsultantów FI, CO, MM, PM, QM, SD z doświadczenie do nowego projektu greenfieldowego.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie wdrażania SAP

  • Udział w projektach wdrożeniowych

  • Testowanie

  • Wsparcie użytkowników końcowych po wdrożeniu

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych lub utrzymaniowo-rozwojowych SAP na pozycji Konsultanta/Starszego Konsultanta w przynajmniej jednym z obszarów: FI, CO, MM, SD, PM, QM

  • Umiejętność analizy potrzeb użytkowników i przełożenie ich na rozwiązania SAP

  • Doświadczenie w aktywnościach pre-sales

  • Dobra komunikacja z użytkownikami końcowymi i klientami

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Certyfikaty SAP

  • Ukończone studia wyższe (ekonomiczne, informatyczne, z zakresu zarządzania)

  • Znajomość programowania / debugowania w języku ABAP

  • Doświadczenie w projektach S/4HANA

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B

  • Udział w projektach wdrożeniowych/greenfieldowych

  • Wdrożenia S/4 HANA

  • Udział w projektach dla prestiżowych firm i instytucji w Polsce i za granicą

  • Otwartą ścieżkę dalszego rozwoju merytorycznego, również w kierunku zarządzania projektami

  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń SAP

  • Certyfikację SAP

  • Benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie - rozmowa techniczna

3

Spotkanie - rozmowa finalna

4

Oferta

KBJ S.A.

KBJ S.A. jako platynowy partner SAP prowadzi najciekawsze na polskim rynku projekty wdrożeniowe i utrzymaniowo-rozwojowe min. z zakresu wdrożeń S/4 HANA, Planowania Finansowego, Hurtowni Danych, Portali Korporacyjnych, Integracji, Kontrolingu, Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Zarządzania Relacjami z Klientem. Realizujemy projekty, w których wykorzystywane są najnowsze technologie: S/4 HANA, rozwiązania chmurowe, analityka biznesowa, zaawansowane technologie programistyczne: Fiori, ABAP, Java, UI5.

Dzięki naszym klientom, zarówno największym polskim firmom jak i międzynarodowym koncernom, jesteśmy w stanie podejmować coraz to ciekawsze i bardziej ambitne wyzwania i stale się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy