Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Strategii Środowiska Pracy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2015), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia ponad 75.000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl

    Lokalizacja: Warszawa

    OPIS STANOWISKA

    • Prowadzenie badań Strategii Środowiska Pracy, między innymi: badania ilościowe i jakościowe takie jak pomiary aktywności oraz analizy danych i informacji, przygotowywanie budżetów przestrzennych, analizy wymagań oraz inwentaryzacje meblarskie.
    • Zarządzanie Zmianą oraz wsparcie w procesach przeprowadzkowych, tzn. wsparcie Klientów CBRE w procesach Zarządzania Zmianą związanych (ale nie jedynie ograniczonych do) relokacji, poprzez przygotowywanie i branie udziału w warsztatach, opracowywanie planów komunikacyjnych, jak również poprzez udzielania innego wsparcia konsultingowego zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.
    • Wsparcie Doradztwa i Transakcji – Konsultant będzie działać jako doradca techniczny w procesach pozyskiwania powierzchni biurowych prowadzonych przez Agencję Biurową dla Klientów CBRE, zarówno po stronie Najemcy jak i Wynajmującego.
    • Wsparcie w projektowaniu architektonicznym i projektowaniu wnętrz – pod kierownictwem Dyrektora Designu lub Senior Architekt przygotowywanie wstępnych aranżacji powierzchni (ang. Test-to-Fit lub TestFit) jak również ocena wstępnych aranżacji powierzchni przygotowanych przez innych projektantów.
    • Udział lub prowadzenie projektów koncepcyjnych aranżacji wnętrz biurowych jak również przygotowywanie prezentacji wrażeniowych.
    • Zorientowanie na potrzeby Klienta oraz odpowiadanie na jego bieżące potrzeby.
    • Działania administracyjne dotyczące działu Workplace Consultancy & Change Management.

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie: (na poziomie licencjata lub/i magistra) architektoniczne, urbanistyczne, socjologiczne (preferowana socjologia przestrzeni),
    • Język polski i angielski wymagany w stopniu płynnym,
    • Doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych / biurowych prac aranżacyjnych lub praca dla dostawców mebli,
    • Umiejętności analityczne i obliczeniowe oraz dobra znajomość programu MS Excel (jak również innych programów z pakietu Microsoft Office)
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i swoboda w wystąpieniach publicznych,
    • Elastyczność, otwartość, wewnętrzna motywacja do pracy,
    • Doświadczenie przy opracowaniu Strategii Środowiska Pracy będzie dodatkowym atutem,
    • Czytanie książek mile widziane.

    OFERTA:

    Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

    Pakiet świadczeń:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie aktywności sportowej
    • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju
    • Udział w charytatywnych i komercyjnych wydarzeniach sponsorowanych przez CBRE.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CBRE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ 1, 00-124 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez CBRE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ 1, 00-124 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od wyrażenia zgody.

    CBRE obecnie nie podejmuje decyzji dotyczących użytkownika wyłącznie w oparciu o skomputeryzowane (tj. poza ludzkie) procesy. Ponadto CBRE nie wykorzystuje wyłącznie komputerowych ocen do badania lub przewidywania wyników, sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, niezawodności, zachowań, lokalizacji lub ruchów.

    Twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom stowarzyszonym CBRE (w tym podmiotom z USA) w celach związanych z bieżącą i przyszłą rekrutacją, na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu „Tarcza Prywatności” lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected].

     Please note that only applicants selected for interviews will be contacted.

    www.cbre.pl

    bottom