Ta oferta pracy jest nieaktualna od 388 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Strefy Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz. Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, wyślij aplikację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr Ref.: SOK/WR/17/10

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń od Klientów
    • obsługa bazy danych oraz rejestracja historii kontaktów w systemie CRM
    • budowanie długofalowej relacji z Klientami

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • minimum 6-miesięczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i/lub pracy w Call Center
    • komunikatywność
    • umiejętność argumentacji i przekonywania
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • samodzielność
    • przyjazne usposobienie
    • konsekwencja w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    • poprawna dykcja
    • otwartość i chęć rozwijania umiejętności interpersonalnych

    Mile wdziana znajomość technik telefonicznej obsługi Klienta oraz budowania relacji z Klientami za pośrednictwem telefonu.

    Oferujemy:

    • stały i przejrzysty system wynagradzania, premie uzależnione od wyników pracy
    • szkolenia kompetencji i umiejętności
    • atrakcyjny pakiet socjalny
    • gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
    • konsekwentny rozwój zawodowy z możliwością awansu, świetną atmosferę pracy

    Sposób aplikacji

    Aplikacje wraz z numerem referencyjnym oraz klauzulą o ochronie danych osobowych