Konsultant systemów ERP

  • Wieliczka, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DPK System – polski producent oprogramowania na rynku transportowym to wiodący na rynkach polskich i zagranicznych producent i dostawca autorskiego oprogramowania wspierającego zarządzanie przewozami.

    Dwadzieścia lat doświadczenia w branży IT, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie transportu, komunikacji, ratownictwa medycznego oraz innych gałęziach przemysłu. Nasze oprogramowanie oparte jest o najnowsze technologie z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów optymalizacji i sztucznej inteligencji.

    Kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników składa się z doświadczonych programistów, stale podnoszących swoje kwalifikacje, konsultantów wdrożeniowych będących merytorycznymi fachowcami w branży transportowej i informatyce, oraz serwisantów zawsze gotowych do pracy dla użytkowników systemów.

    Dołączając do nas znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą, będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna niekorporacyjna atmosfera, rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, a dodatkowo zatroszczymy się o Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna), Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport, itp.), Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, itp.). Liczymy, że wesprzesz nas w rozwoju polskich, innowacyjnych technologii w dziedzinie transportu.

    Zamierzamy powiększyć nasz zespół o następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka

    Opis stanowiska:

    Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w zespołach przy wdrażaniu oprogramowania głównie na rynkach niemieckojęzycznych, ścisła współpraca z kierownikiem wdrożeń, opracowywanie dokumentacji wdrożeniowych, prowadzenie szkoleń oraz udział w pracach projektowych (głównie w języku niemieckim), testach i współpraca z innymi zespołami w firmie. Po nabyciu odpowiedniego doświadczenia możliwość prowadzenia własnych projektów oraz wdrożeń.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, informatycznego lub technicznego,
    • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP,
    • umiejętności przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalności systemów informatycznych,
    • samodzielności, kreatywności oraz wzorowej organizacji czasu pracy,
    • zdyscyplinowania, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
    • gotowości do wyjazdów służbowych oraz prawa jazdy kat. B,
    • Znajomości języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej).

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość zagadnień z zakresu transportu publicznego lub budowy rozkładu jazdy,
    • praktyczna znajomość języka T-SQL oraz zagadnień związanych z bazami danych,
    • praktyczna znajomość metodyk projektowych / wdrożeniowych (np. Prince2, PMBOK, AGILE),
    • umiejętność administrowania MS SQL Server,
    • Znajomość techniki tworzenia raportów w CrystalReports,
    • Znajomość dodatkowych języków.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • ambitne wyzwania,
    • udział w interesujących i unikalnych projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych,
    • możliwość uczenia się od najlepszych,
    • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
    • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
    • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet MultiSport

    List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji).

    Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DPK System (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    bottom