Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant systemów ERP

DPK System Consulting

Marszałka Józefa Piłsudskiego 41

Wieliczka

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • ERP

Mile widziane

  • ITIL

  • MS SQL Server

  • CrystalReports

O projekcie

DPK System– jesteśmy wiodącym producentem autorskiego oprogramowania dla branży transportu publicznego.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT, wykorzystanie najnowszych technologii zaawansowanych algorytmów optymalizacji i sztucznej inteligencji oraz współpraca z Uczelniami Wyższymi, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie zarządzania transportem publicznym – komunikacją miejską (autobusy/tramwaje/metro/trolejbusy) i międzymiastową (kolej i autobusy).

Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w branży IT, wykorzystanie najnowszych technologii IT, zaawansowanych algorytmów optymalizacji i sztucznej inteligencji oraz współpraca z uczelniami wyższymi, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie zarządzania transportem publicznym – komunikacją miejską (autobusy/tramwaje/metro/trolejbusy) i międzymiastową (kolej i autobusy).

Na naszym oprogramowaniu pracują najwięksi w Polsce operatorzy i organizatorzy transportu realizując swoją działalność operacyjną przy użyciu naszych systemów dedykowanych dla:

• transportu miejskiego

• transportu międzymiastowego

• kolei

Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół składa się z doświadczonych programistów, konsultantów wdrożeniowych i serwisantów będących profesjonalistami w branży transportowej i informatyce.

Twój zakres obowiązków

Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w zespole wsparcia technicznego oraz przy wdrażaniu oprogramowania, ścisła współpraca z kierownikiem wdrożeń, opracowywanie dokumentacji projektowej, prowadzenie szkoleń oraz udział w pracach projektowych, testach i współpraca z innymi zespołami w firmie.

Po nabyciu odpowiedniego doświadczenia oferujemy możliwość awansu i samodzielnego kierowania projektami oraz wdrożeniami.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość języka T-SQL oraz zagadnień związanych z bazami danych lub znajomości zagadnień z zakresu planowania transportu publicznego,

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP lub pracy w zespole wsparcia technicznego,

  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalności systemów informatycznych,

  • samodzielność, kreatywność oraz wzorowa organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole,

  • wykształcenie wyższe, informatyczne lub techniczne,

  • gotowość do wyjazdów służbowych oraz prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie.

  • znajomość praktyk ITIL (Incident management, Problem management, Service Desk),

  • praktyczna znajomość metodyk projektowych / wdrożeniowych (np. Prince2, PMBOK, AGILE),

  • umiejętność administrowania MS SQL Server,

  • znajomość techniki tworzenia raportów w CrystalReports,

  • znajomość dodatkowych języków.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • ambitne wyzwania,

  • udział w interesujących i unikalnych projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych,

  • możliwość uczenia się od najlepszych,

  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,

  • stały kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi,

  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,

  • Pakiet MultiSport i prywatna opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dogodny dojazd z Krakowa

Dołączając do nas znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą, będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna, niekorporacyjna atmosfera, rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i projektach, a dodatkowo zatroszczymy się o twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna), kondycję (karta MultiSport) i rozrywkę (imprezy integracyjne).

Liczymy, że dołączysz do nas i wesprzesz w rozwoju polskich, innowacyjnych technologii w dziedzinie transportu.

Przewiń do profilu firmy

  • List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji).

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.