Oferta pracy

Konsultant systemów IT do zarządzania produkcją

Quantum Qguar Sp. z o.o.O firmie

  • Walerego Sławka 3A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Quantum Qguar Sp. z o.o.

Walerego Sławka 3A

Kraków

Twój zakres obowiązków

Udział w projektach informatycznych w obszarze zarządzania procesami produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Nadzorowanie poprawności funkcjonowania oprogramowania i urządzeń współpracujących oraz wsparcie użytkowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczanie zawodowe w firmie produkcyjnej w obszarze planowania i zarządzania produkcją

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (mile widziane zarządzanie i inżynieria produkcji)

  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub obsłudze systemów informatycznych wspomagających zarządzanie produkcją i zaopatrzeniem

  • Doświadczenie z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Przewiń do profilu firmy