Ta oferta pracy jest nieaktualna od 454 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Systemów SAP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUPREMIS Sp. z o.o.

    Zainteresuj się swoją przyszłością i rozpocznij pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku IT.

    to jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Firma świadczy pełen zakres usług związanych z SAP – począwszy od wdrożeń systemu, po jego serwis i rozwój.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: 3/2017

    Opis stanowiska:

    Analiza procesów biznesowych klienta w tym:

    • Przeprowadzanie wywiadów analitycznych i warsztatów,
    • Weryfikacja możliwości realizacji wymagań klienta,
    • Tworzenie dokumentacji opisującej procesy biznesowego klienta.

    Przygotowanie rozwiązań w oparciu o oferowane systemy:

    • Konfiguracja wybranych modułów systemu SAP,
    • Migracja danych,
    • Tworzenie raportów, wydruków,
    • Tworzenie specyfikacji dla rozszerzeń funkcjonalnych,
    • Testowanie rozszerzeń funkcjonalnych,
    • Szkolenia użytkowników

    Zarządzanie zespołem projektowym w tym:

    • Koordynowanie prac konsultantów biorących udział w projekcie,
    • Zarządzanie zakresem, harmonogramem i budżetem projektu,
    • Zarządzanie komunikacją w projekcie.

    Wymagania:

    • Znajomość ogólnych zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Znajomość oprogramowania MS Office,
    • Duża samodzielność, rzetelność i samodyscyplina,
    • Prawo jazdy.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość jednego z systemów SAP Business One, Microsoft Navision, CDN XL, Softlab, Symfonia, WA-PRO, RAKS itp.,
    • Dobra znajomość i doświadczenie w obsłudze wybranych modułów w tym logistyki systemów ERP, w szczególności SAP Business One lub porównywalnych,
    • Umiejętności techniczne w tym znajomość języka SQL,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę u jednego z najlepszych partnerów SAP Business One,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pakiet szkoleń,
    • Pakiet socjalny,
    • Narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SUPREMIS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie."