Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HCS TRANSPORT & SPEDITION A/S to międzynarodowa firma z duńskim kapitałem, której obszar działania obejmuje m.in. transport, spedycję drogową, wywóz odpadów komunalnych na terenie Danii, inżynieryjne prace ziemne oraz recykling.

    Posiadamy prawie 80-letnią tradycję, w tym ponad 50-letnią w transporcie międzynarodowym. Obecnie skupiamy kilkuset przewoźników z kilkunastu krajów, a nasza flota to ponad 1000 zestawów poruszających się każdego dnia na wielu różnych kierunkach międzynarodowych.

    W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu w Szczecinie pracownika na stanowisko:

    KONSULTANT

    Miejsce pracy: Szczecin
    ul Struga 15

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
    • znajomość  aplikacji MS Office,
    • mile widziana znajomość branży transportowej,
    • gotowość otwarcia własnej działalności gospodarczej (ze względu na fakt, że pracodawca jest kontrahentem zagranicznym).

    Zakres obowiązków:

    • aktywne (telefoniczne) wyszukiwanie potencjalnych kontrahentów i prezentacja profilu firmy,
    • w przypadku zainteresowania przekazanie danych kontrahenta do specjalistów w firmie,
    • pozostałe czynności administracyjne.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie,
    • doskonałą atmosferę w pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilne wynagrodzenie w oparciu o bezterminową umowę o współpracy.

    Zainteresowany?

    Aplikacje proszę wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres:
    HCS A/S, ul Struga 15, 70-777 Szczecin