Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Techniczno-Handlowy

BG Poland Sp. z o.o.

5 50015 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Twoją misją będzie: Prowadzenie profesjonalnych szkoleń oraz wdrażanie nowoczesnych technologii do szerokiej bazy naszych klientów (głównie do Autoryzowanych Stacji Obsługi). Dzielenie się wiedzą na temat oferowanej technologii. Poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności.

Twoja praca w BG to:

- Ustalanie spotkań z osobami decyzyjnymi w serwisach motoryzacyjnych oraz prezentowanie proponowanych usług

- Sprzedaż produktów niezbędnych do wdrożenia usług w serwisach

- Ustalanie harmonogramu i przeprowadzanie szkoleń dla doradców serwisowych oraz mechaników

- Sporządzanie raportów

Nasze wymagania

Zapraszamy, jeśli: Jesteś osobą uśmiechniętą, komunikatywną, zaangażowaną oraz chcesz w życiu coś osiągnąć. Lubisz się uczyć i oczekujesz stabilnej pracy na lata. Chcesz pracować z najnowszymi i najwyższej jakości technologiami na rynku motoryzacyjnym i inspirować swoimi pasjami innych. Jesteś osobą rzetelną.

To oferujemy

Korzyści: Stabilne zatrudnienie. Motywacyjny system wynagrodzeń – atrakcyjna podstawa plus jasno określone zasady prowizji. Pracując wg określonego schematu działania po okresie wdrożeniowym Twoje zarobki mogą osiągnąć pułap powyżej 10.000 zł miesięcznie.

Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop/ tablet. Ubezpieczenie grupowe na bardzo preferencyjnych warunkach. Szkolenia handlowe, produktowe i rozwojowe, w tym możliwość szkolenia w BG University w USA. Udział w targach i konferencjach.

O nas

Firma BG Products, Inc. to producent najwyższej jakości produktów chemicznych i urządzeń z siedzibą na terenie USA z 50 letnią tradycją.

Firma BG Poland sp. z o. o. to najnowsze technologie i najlepsi eksperci z zakresu preparatów, płynów eksploatacyjnych i urządzeń branży motoryzacyjnej. Jesteśmy na rynku polskim od ponad 13 lat. Pracujemy głównie z Importerami największych marek na rynku motoryzacyjnym. Zgrany zespół, przejrzyste cele. Dołącz do nas! W chwili obecnej poszerzamy nasz team i poszukujemy osób na stanowisko: