Oferta pracy

Konsultant Techniczny Serwisu

ZPUE S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych;

  • Uzgodnienia techniczne z klientem w celu usunięcia awarii;

  • Opracowanie planu działań serwisu na obiekcie;

  • Przygotowanie zestawień materiałowych na potrzeby działań serwisu;

  • Opis podjętych działań w systemie ERP.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, elektroniki lub telekomunikacji;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

  • Umiejętność posługiwania się MS Office, ERP;

  • Samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Miejsce pracy:

Włoszczowa lub Katowice

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy