Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant techniczny-Sprzedawca

Förch-PolskaO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż, doradztwo oraz prezentacja produktów firmy Forch na podległym terenie działania.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok.

  • Wykształcenia min. średniego technicznego.

  • Dobrej znajomości lokalnego rynku.

  • Znajomości zagadnień związanych z handlem i marketingiem.

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

  • Prawa jazdy kat. “B”.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Samochód służbowy.

  • Zapewniamy profesjonalne szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Förch-Polska

Firma FÖRCH POLSKA Sp. z o.o. poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko: Konsultant techniczny-Sprzedawca

Do działów: motoryzacyjnego, budowlanego oraz przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert (CV) z zaznaczeniem branży motoryzacyjnej, budowlanej oraz przemysłowej na adres:

Förch Polska Sp. z o.o.

43-392 Międzyrzecze Górne 379

k/ Bielska-Białej