Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant techniczny w zespole wdrożeń oprogramowania

"INFO DESIGN"

umowa o pracę, umowa zlecenie
6 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wdrożeń oprogramowania Atlassian (Jira, Confluence i inne),

  • Dostosowywanie produktów do wymagań Klientów przez tworzenie skryptów i automatyzacji,

  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarach Agile, ITSM, DevOps,

  • Współpraca z klientem podczas zbierania wymagań,

  • Współpraca z zespołem programistów i konsultantów,

  • Administrowanie systemami naszych klientów i naszymi,

  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej w języku polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • Otwarty umysł i umiejętność pracy w zespole.

  • Podstawowe umiejętności tworzenia oprogramowania i znajomość co najmniej jednego języka obiektowego (Java/C#/Python/C++).

  • Zdolność myślenia analitycznego, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz rzetelne podchodzenie do spraw.

  • Znajomość na poziomie użytkownika co najmniej jednego produktu. Atlassian (JIRA, Confluence) lub jednego z rozwiązań konkurencyjnych (Redmine, Asana, Monday, itp.).

  • Dobra Znajomość angielskiego (w mowie na poziomie co najmniej B2).

  • Doświadczenie przy realizacji projektów informatycznych,

  • Znajomość takich standardów jak ITIL, SCRUM, DevOps/SysOps,

  • Znajomość podstaw JavaScript i REST API,

  • Znajomość podstaw wirtualizacji oraz rozwiązań chmurowych (AWS, Azure) lub administracji systemami Linux.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnej lokalizacji

  • Dla osób z Warszawy dobrą lokalizację biura w Warszawie (niedaleko Metra Racławicka)

  • Uczciwe i satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • ELASTYCZNOŚĆ! Czyli formę współpracy jaką chcesz, możliwe do dostosowania do siebie godziny pracy

  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach dla dużych i mniejszych klientów

  • Bliższe i dalsze podróże służbowe (po zniesieniu ograniczeń w podróżach)

  • Brak wyścigu gryzoni i możliwość bycia sobą:)

  • Opiekę mentora i wsparcie zespołu – cały czas będziesz mieć dla siebie wsparcie

  • Możliwość rozwoju

  • Udział w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach

O nas

Nazywamy się Info Design i od kilkunastu lat wdrażamy rozwiązania usprawniające pracę organizacji. Jako platynowy partner firmy Atlassian, globalnego lidera rozwiązań ALM i DevOps, dostarczamy najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi do klientów na całym świecie. Tworzymy oprogramowanie wspierające zespoły na całym świecie, a do grona ich użytkowników zaliczamy m.in. Coca-Cola, FBI, Nokia, Audi, Siemens, Dell, Samsung czy Electronic Arts.

W związku z rozwojem naszego działu wdrożeń i konsultacji poszukujemy osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe na stanowisku