Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant techniczny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schrack Technik Polska Sp. z o.o. renomowana firma z branży elektrycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI:

    • Doradztwo techniczne dla biur projektowych, projektantów i klientów
    • Budowanie relacji z biurami projektowymi
    • Prowadzenie szkoleń technicznych dla biur projektowych i klientów
    • Wsparcie techniczne działu handlowego

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym, poparte min. 3-letnim doświadczeniem
    • Praktyczna znajomość w zakresie projektowania instalacji elektrycznych
    • Bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego
    • Dobra znajomość AutoCAD
    • Mile widziana znajomość programów Dialux/Relux
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, przyswajania i przekazywania wiedzy
    • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Komputer, telefon komórkowy
    • Ciekawe i zróżnicowane zadania
    • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym

    Jeśli jesteś samodzielny, kreatywny, dynamiczny i zorientowany na sukces prześlij nam swoją aplikację klikając w przycisk:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).