Oferta pracy

Konsultant techniczny z j. koreańskim

WRO-SYSTEMO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

WRO System - firma z branży elektrotechnicznej - poszukuje kandydata do nowego innowacyjnego projektu w zakresie wdrożenia na rynek europejski wyrobu elektrycznego, przy współudziale partnera koreańskiego.

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Warszawa lub praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w komunikacji z partnerem koreańskim,
  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej,
  • Udział w wideokonferencjach i spotkaniach o charakterze technicznym i biznesowym.

Oczekujemy od ciebie:

  • Biegłej znajomości j. koreańskiego – warunek konieczny (słownictwo związane z branżą elektrotechniczną),
  • Biegłej znajomości j. polskiego lub angielskiego,
  • Posiadania podstawowej wiedzy z obszaru elektrotechniki i zabezpieczeń sieci elektrycznej przed przepięciami,
  • Komunikatywności oraz dyspozycyjności w godzinach porannych pracy partnera koreańskiego.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawym i innowacyjnym projekcie,
  • Elastyczny czas pracy (możliwej jako dodatkowa forma zatrudnienia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wg stawki godzinowej,
  • Pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy