Oferta pracy

Konsultant Techniczny z Językiem Angielskim C1

debesto.com

umowa o pracę
5 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wały Jagiellońskie 14A, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

debesto.com

Wały Jagiellońskie 14A

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • wspólnie z doświadczonym konsultantem biznesowym znajdujesz rozwiązania na skomplikowane potrzeby i problemy klientów w zakresie stolarki okiennej,

  • projektujesz optymalne kosztowo i jakościowo rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb klienta,

  • na co dzień współpracujesz z działami technologii największych i najlepszych polskich producentów okien,

  • sporządzasz eksperckie analizy, rankingi produktowe i branżowe czytane przez całą branże,

  • współtworzysz firmową bazę wiedzy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, idealnie inżynierskie lub status studenta politechniki

  • język angielski na poziomie C1

  • sprawna obsługa pakietu Google Workplace (G Suite), w tym arkuszy kalkulacyjnych

  • potwierdzone doświadczenie w pracy na procesach

  • umiejętność pracy zdalnej z klientem i rozproszonym zespołem

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w firmie związanej ze stolarką okienną

  • doświadczenie w obsłudze AutoCAD lub innych programów do projektowania technicznego

  • doświadczenie we współtworzeniu firmowej bazy wiedzy

To oferujemy

  • praca w zaangażowanym, zgranym zespole, obsesyjnie podchodzącym do ciągłej optymalizacji procesów

  • możliwość wpływu na kierunek rozwoju lokalnej firmy działającej na rynku globalnym i poszerzania swoich kompetencji

  • codzienny kontakt z klientami z całego świata (obsługujemy kontrahentów z 28 krajów świata)

  • codzienna praca w języku angielskim

  • otwarta komunikacja niezależnie od różnic w stanowiskach oparta na konstruktywnym feedbacku

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • badanie i rozwój Twoich talentów (testy Gallupa)

debesto.com

Digitalizujemy tradycyjną branżę stolarki okiennej wartą 50 miliardów euro. Obsługujemy klientów z całego świata - USA, UK, Belgia, Seszele, Ghana, Holandia, Francja, Hiszpania, Australia i wiele więcej.

Przewiń do profilu firmy