Konsultant Technologiczny / Technolog ds. Kluczowych Klientów (branża piekarska i cukiernicza)

Credin Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii firmy poprzez zapewnienie wzrostu sprzedaży i marży

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla oferty Credin i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w sektorze klientów rzemieślniczych i półprzemysłowych w regionie województwa wielkopolskiego

  • Rozwój dotychczasowych klientów firmy poprzez budowanie trwałych relacji handlowych oraz wdrażanie produktów pozwalających na rozwój klienta

  • Praca projektowa w opiece nad klientem

  • Zapewnianie doradztwa technologicznego

  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla partnerów

  • Wdrażanie i rozwijanie produktów

  • Poszukiwanie pomysłów oraz współtworzenie nowych receptur i aplikacji piekarskich i cukierniczych

  • Wspieranie działań sprzedażowych firmy poprzez uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i firmowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku technologicznym w obszarze sprzedaży w firmie produkującej lub dystrybuującej mieszanki piekarskie i cukiernicze

  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń i prezentacji dla Klientów

  • Wykształcenie w zawodzie piekarza, cukiernika lub pokrewnym

  • Znajomość branży piekarskiej i cukierniczej oraz kształtujących się w niej trendów oraz potrzeb klientów i konsumentów

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność skutecznej komunikacji

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z osobami współpracującymi

  • Pewność siebie i otwartość na sugestie innych

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientami w sektorze półprzemysłowym i przemysłowym

  • Umiejętność sprzedaży w oparciu o przewidywanie potrzeb klienta oraz kształtowanie zgodnych z nimi rozwiązań

  • Doświadczenie na stanowisku technologiczno - handlowym

To oferujemy

  • Realny wpływ na ofertę produktową dla konsumentów w zakresie produktów piekarskich i cukierniczych

  • Pracę w zespole kreatywnych specjalistów chętnie dzielących się wiedzą

  • Wspierającą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów komponentów piekarniczo-cukierniczych.

Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku, w 2002 roku dołączyliśmy do norweskiej grupy kapitałowej ORKLA, zasilając w ten sposób zasoby gałęzi Orkla Food Ingredients.

Naszą misją jest kreowanie rynku cukierniczego i piekarniczego zarówno w Polsce jak i na świecie poprzez działanie w sposób świadomy mający na uwadze poszanowanie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska oraz aktywne współpracowanie z klientami, nie zapominając przy tym o największej wartości pracodawcy- pracownikach. Wysoka jakość naszych produktów jest doceniana zarówno przez wytwórców jak i konsumentów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.credin.pl oraz naszego fanpage'u na Facebooku, aby zapoznać się z profilem działalności naszej firmy, naszą kulturą organizacyjną oraz wartościami, którymi się kierujemy.

Przewiń do profilu firmy