Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant technologii produkcyjnych i inżynierii procesowej

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Klienta we wczesnych fazach projektu, opracowywanie studiów wykonalności i koncepcji projektowych, proponowanie rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie, w tym:

  • Opracowywanie branżowej dokumentacji technicznej (obliczeń, opisów, specyfikacji, rysunków, zestawień, itp.) w zakresie m.in.:

  • Identyfikowanie i definiowanie problemów, zależności i założeń zgodnie ze standardami procesowymi, rekomendowanie. alternatyw oraz nadzór nad poprawnością wypracowywanych rozwiązań, doradztwo w zakresie automatyzacji procesów.

  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu oraz ekspertami obszaru inżynieryjnego w celu efektywnej realizacji projektów. Przygotowywanie założeń technicznych dla innych dyscyplin, wsparcie w zakresie branżowym zespołu projektowego, uczestnictwo w spotkaniach projektowych.

  • Wsparcie dla procesu sprzedaży poprzez przygotowywanie wycen oraz dokumentacji projektowej niezbędnej na etapie sprzedaży, przygotowywanie prezentacji odnośnie zastosowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane w dziedzinie inżynierii chemicznej i procesowej / technologii chemicznej lub pokrewne).

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.

  • Znajomość technologii procesów produkcyjnych różnych gałęzi przemysłu. Znajomość zagadnień ekonomicznych w przemyśle i obszaru odnawialnych źródeł energii będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość norm i przepisów branżowych.

  • Znajomość zagadnień z zakresu planowania produkcji oraz optymalizacji przepływu materiałów.

  • Podstawowa wiedza w zakresie mechaniki, pneumatyki, elektryki i układów sterowania.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w biurach projektowych – minimum 5 lat.

  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD, Ms Office.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej.

  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe.

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.

  • Pakiet benefitow (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, ubezpieczenie).

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.

Bilfinger Tebodin, część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu. Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 7 krajach: Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainie. Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych: Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC). Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji. Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże. Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Przewiń do profilu firmy