Oferta pracy

Konsultant Telefonicznej Obsługi Pacjenta

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Postępu 18A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Pacjentów: umawianie konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz usług stomatologicznych

  • wsparcie sprzedażowe kampanii marketingowych

  • odpowiadanie na zapytania dotyczące zakresu i cen świadczonych usług

Nasze wymagania

  • komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz dobra dykcja

  • pozytywne nastawienie i życzliwość względem Pacjentów

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz dyspozycyjność w dwa dni weekendowe w miesiącu

  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • umiejętności sprzedażowe

To oferujemy

  • pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • szkolenie wstępne prowadzone przez naszych specjalistów

  • certyfikowane szkolenia dodatkowe

  • program płatnych poleceń

  • kartę multisport

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • możliwość udziału w konkursach, losowaniach biletów do kin i teatrów

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata