Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Telefoniczny B2B

MIND CLOUD ONE sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twoimi głównymi zadaniami będą:

Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów

Prowadzenie prostych badań CATI, ankiet telefonicznych

Pozyskiwanie informacji na temat bieżących potrzeb w zakresie IT

Pomoc w tworzeniu bazy kontaktów

Budowanie długotrwałej relacji z Klientem

Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

Jesteś osobą komunikatywną o wysokiej kulturze konwersacji

Znasz język biznesowy

Posiadasz doświadczenie w badaniach, sprzedaży przez telefon lub w obsłudze klienta biznesowego

Posiadasz wiedzę z zakresu IT

Potrafisz słuchać Klienta

Osiąganie wyznaczonych celów to dla Ciebie motywacja

Posiadasz bardzo dobrą organizację pracy

Nie masz problemów z dotrzymywaniem terminów

Szybko się uczysz

Komputer to Twoje naturalne narzędzie pracy

To oferujemy

Na początek oferujemy Ci:

Umowę zlecenie lub B2B, na okresie próbnym. Wynagrodzenie - podstawa 40 zł brutto za godzinę + premie.

Umowę o pracę po okresie próbnym, stała podstawa + premie.

Nie limitowany dzienny czas pracy, ograniczają Cię tylko terminy projektów

Praca zdalna

Możliwość pracy w biurze po okresie próbnym. Nowoczesny biurowiec z dostępem do siłowni, basenu oraz stołówki.

Możliwość awansu, budowania i kierowania własnym zespołem

Ciekawe projekty w obszarze najnowszych technologii IT

Szkolenia produktowe i związane ze standardami obsługa klienta rozwiązań klasy enterprise

O nas

Jesteśmy nową firmą działającą od ponad roku w obszarze rozwiązań IT (serwery, cloud, big data).

Prowadzimy dla naszych klientów hybrydowe działania związane z badaniami marketingowymi oraz wsparciem sprzedaży i obsługi obecnych kontaktów.

Nasi obecni klienci to AMD, Hewlett-Packard, Microsoft, Lenovo, Dell.

Rekrutujemy do nowego teamu.