Logo Pracuj.pl

Konsultant telefoniczny

FUNDACJA "SZLACHETNY GEST"O firmie

  • Biała Podlaska, Kazimierz Dolny, Lublin, Chełm, Hrubieszów, Puławy, Ryki, Terespol, Tomaszów Lubelski, Zamość
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 50
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnych
  • Poprawne wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Dobra dykcja
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność swobodnej rozmowy
  • Pracowitość
  • Samodzielność i samodyscyplina
  • Komputer
  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe

To oferujemy

  • Wynagrodzenie płatne co tydzień lub co miesiąc (do wyboru)
  • Stawka godzinowa zależna od wypracowanych godzin
  • Płatne przerwy (na każdą przepracowana godzinę przysługuje 5 min przerwy)
  • Elastyczny grafik pracy
  • Praca z domu Home Office
  • Praca na przejrzystym systemie obsługi call center
  • Rekrutacja 100% zdalna, brak konieczności spotkań

FUNDACJA "SZLACHETNY GEST"

Fundacja Szlachetny Gest jest kołem ratunkowym dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie.

Jeśli jesteś osobą o wielkim sercu, otwartą, kreatywną i nastawioną na działanie, to jest praca właśnie dla Ciebie.

Konsultant telefoniczny, Biała Podlaska