Oferta pracy

Konsultant Telefoniczny ds. Obsługi Biznesowej MŚP

QualityDot Sp. z o.o.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i  dbałość
o doskonały poziom obsługi Klienta.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze biznesowej przedsiębiorstw.

Wypracowaliśmy stabilną pozycję ekonomiczną, która pozwala nam wejść w fazę intensywnego rozwoju
i eksploracji nowych sektorów rynku.

Dlatego w związku z uruchomieniem kolejnego kanału obsługi Klientów w zakresie innowacyjnego produktu dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz rozwojem struktur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny ds. Obsługi Biznesowej MŚPNumer ref.: KBOT/10/2016

Wystarczy, że zajmiesz się:

  • Telefonicznym kontaktem z wieloma ciekawymi osobami z całej Polski, które prowadzą swoje firmy
    w różnych branżach,
  • Doradzaniem Klientom w zakresie innowacyjnych rozwiązań biznesowych dotyczących: księgowości, marketingu, doradztwa prawnego i podatkowego,
  • Rozwiązywaniem ważnych kwestii związanych z codziennym prowadzeniem działalności firmowej Klientów,
  • Negocjacjami z przedsiębiorcami,
  • Pozyskiwaniem nowych kontraktów,
  • Realizowaniem celów biznesowych – własnych i Twoich Klientów,

a zapewnisz sobie wpływ na Swoje konto!

Jeśli w codziennym życiu:

  • Jesteś komunikatywny(a), otwarty(a) i towarzyski(a),
  • Lubisz przebywać z ludźmi i sprawia Ci radość kontakt z wieloma osobami w Twoim otoczeniu,
  • Chętnie dzielisz się z innymi własną opinią, doświadczeniami i lubisz doradzać,
  • Sprawia Ci przyjemność rozwiązywanie różnych kwestii,
  • Lubisz pomagać innym.

To rób w pracy to co daje Ci radość! A Jeśli dodatkowo:

  • Masz pozytywne nastawienie do otaczającej Cię rzeczywistości,
  • Kreatywnie myślisz i postępujesz,
  • Angażujesz się w zadania, których się podejmujesz,
  • Czujesz, że chcesz się rozwijać,
  • Chcesz osiągać więcej niż inni i wiesz, że aby to zdobyć, codziennie trzeba stawiać sobie nowe cele
    i ambitnie je realizować.

To szukamy właśnie Ciebie! Właśnie dlatego zaoferujemy Ci wiele!

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: podstawa i atrakcyjny system premiowy,
  • Elastyczne formy zatrudnienia - umowa zlecenie lub umowa o pracę,
  • Wolne weekendy (możliwa praca w dwie soboty w miesiącu, w godzinach dopołudniowych),
  • Dodatkowe benefity,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Intensywna, indywidualna ścieżka rozwoju kompetencji i awansu,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Pozytywne środowisko pracy – uczciwe relacje, jasne zasady,
  • Pracę w młodym i energicznym zespole,
  • Dogodną lokalizację - w pobliżu stacji metra,
  • Imprezy integracyjne,
  • Konkursy pracownicze,

Żebyśmy wspólnie osiągnęli nasz wspólny sukces!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji i załączenie CV i Listu Motywacyjnego
klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez QualityDot Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest spółka QualityDot Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Środkowej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy