Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant telefoniczny ds. Projektów unijnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS CONSULTING SP. O.O.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym - w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach oraz w energii odnawialnej i energetyce.

    Grupa Assiduus stwarza warunki dla Pracowników i Współpracowników, które zapewniają im stabilny rozwój i bezpieczeństwo finansowe. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się branży.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS EUROPE FUND poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Umawianie spotkań handlowych w zakresie projektów unijnych,
    • Wsparcie ekspertów ds. dotacji unijnych w kompleksowej obsłudze Klienta,
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego kandudata oczekujemy:

    • Doświadczenia w zakresie obsługi Klientów biznesowych,
    • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
    • Dobrej dykcji,
    • Zaangażowania,
    • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej.

    Oferujemy:

    • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz systemy motywacyjne,
    • Stałe godziny pracy,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu projektów unijnych,
    • Możliwość doskonalenia kompetencji w ramach realizacji innowacyjnych projektów,
    • Przyjazną atmosferę,
    • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku pokryte w całości bezprzewodową siecią Wi-Fi oraz prawie 400m2 taras dostępny wyłącznie dla pracowników firmy.

    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.

    Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

    Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

    Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.