Konsultant Telefoniczny ds. Stolarki Budowlanej (Rynek Krajowy)

FILPLAST SP. Z.O.O. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Głogówek, Głubczyce, Okrzei 21, 48-130 Kietrz, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

W tej rekrutacji masz możliwość tworzenie nowopowstającego zespołu ds. sprzedaży telefonicznej produktów stolarki budowlanej. Jeśli jesteś osobą perspektywiczną z nastawieniem na osiąganie wyznaczonych celów oraz sukcesów – szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów drogą telefoniczną
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Ofertowanie oraz doradztwo dla Klientów
  • Sprzedaż zgodnie z przedstawionymi celami
  • Współpraca z pozostałymi działami Firmy

Czego oczekujemy?

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, dobrej dykcji i przyjaznego tonu głosu
  • Chęci nieustannego rozwoju polegającego na zdobywaniu nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Umiejętności sprzedażowe będą wielkim atutem
  • Wykształcenie średnie lub wyższe: preferowane techniczne
  • Nastawienia na realizację wyznaczanych celów
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klienta w branży stolarki okiennej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System wynagrodzeń powiązany z poziomem kompetencji oraz osiąganymi wynikami
  • Duże możliwości rozwoju osobistego oraz zawodowego – droga awansu zawodowego od stanowiska Konsultanta po Eksperta
  • Przejrzyste warunki i określone etapami rozwoju
  • Wsparcie doświadczonego Managera
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Atmosferę w pracy stworzysz sam!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych jest FILPLAST SP. Z.O.O. z siedzibą w Głogówek 48-250, ul. 3 Maja 33. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu prosimy o kontakt pod adres [email protected] Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Twoje dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 90 dni na potrzeby bieżącej rekrutacji natomiast jeśli wyraziłeś/wyraziłaś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 360 dni

Treść zgody na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Treść zgody na przyszłe rekrutacje:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FILPLAST SP. Z.O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy