Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant telefoniczny działu handlowego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Salon i Serwis SKODA CENTRUM TMT poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • realizację celów ilościowych i jakościowych salonu w zakresie sprzedaży aut klientom instytucjonalnym,
    • budowanie Klienta zgodnie ze standardami marki Skoda,
    • aktywne pozyskiwanie Klientów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w prowadzeniu rozmów handlowych,
    • mile widziane doświadczenie w call center,
    • nastawienia na wyniki,
    • prawa jazdy kat. B,
    • umiejętności obsługi komputera (pakiet Office)
    • otwartości na zmiany i chęci doskonalenia się,
    • kultury osobistej, umiejętności negocjacji.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników,
    • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń,

    Oferty zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.