Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant telefoniczny

FUNDACJA "SZLACHETNY GEST"O firmie

  • Kołobrzeg, Koszalin, Stargard, Szczecin, Świnoujście, Mielno Pyrzyckie (pow. pyrzycki)

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnyc

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • dobra dykcja

  • pracowitość

  • komunikatywność

  • własny komputer i internet

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • wynagrodzenie płatne co tydzień lub co miesiąc (do wyboru)

  • stawka godzinowa zależna od wypracowanych godzin

  • ilość godzin wypracowanych w miesiącu: powyżej 131 - Stawka 12,00 zł netto/h

  • ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 0- 130 – Stawka 10,00 zł netto/h

  • umowa o dzieło

  • umowa zlecenie

FUNDACJA "SZLACHETNY GEST"

Fundacja Szlachetny Gest jest kołem ratunkowym dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie.

Jeśli jesteś osobą o wielkim sercu, otwartą, kreatywną i nastawioną na działanie, to jest praca właśnie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy