Ta oferta pracy jest nieaktualna od 867 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Telefoniczny

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Internet Plus jest agencją interaktywną zajmującą się szeroko pojętym marketingiem internetowym, w tym pozycjonowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych Google AdWords. Spółka istnieje na rynku od 2007, zatrudnia 50 osób, które obsłużyły ponad 7 tysięcy przedsiębiorstw z całej Polski. W 2011 roku znalazła się na 5. miejscu w rankingu firm SEM/SEO, który ukazał się w raporcie "Internet Standard 2K11". Ponadto Internet Plus jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych. Z początkiem 2012 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług, a w 2012 roku oraz po raz trzeci certyfikat wiarygodności Solidna Firma.

 Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, o wysokości którego decydujesz sam! (stała podstawa, prowizja, premia),
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy - szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Stałe godziny pracy, system jednozmianowy (od poniedziałku do piątku 8-16),
  • Przyjazne miejsce pracy, niesamowitą atmosferę i zgrany zespół,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów spółki,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Przyjmowanie zamówień na usługi,
  • Prowadzenie telefonicznych rozmów sprzedażowych.

WYMAGANIA:

  • Nastawienie na sukces i realizację celów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Nienaganna dykcja i miły ton głosu,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i znajomość rynku reklamy internetowej.

Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając:

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Internet Plus jest marką HTTPS Sp. z o.o.

Spółka zastrzega prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się