Ta oferta pracy jest nieaktualna od 402 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Telefoniczny - Praca dla studentów / uczniów (bez sprzedaży)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

     Konsultant  Telefoniczny - Praca dla studentów / uczniów

    Opis stanowiska:
    - Obsługa programu komputerowego
    - Kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych
      (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży)
    - Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

    Wymagania:
    - Dobra znajomość obsługi komputera
    - Zaangażowanie do pracy
    - Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    - Niekaralność
    - Komunikatywność
    - Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

    Oferujemy:
    - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej polskiej firmie
    - Elastyczny grafik (możliwość pogodzenia studiów/nauki  z pracą)
    - Wyższa stawka godzinowa ze statusem studenta/ucznia
    - Po okresie próbnym umowa o pracę
    - Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
    - Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
    - Miłą atmosferę w międzypokoleniowym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom