Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant telefoniczny - praca zdalna

  • Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Piekary Śląskie, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zawiercie, Żory, śląskie
  • Asystent
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUNDACJA "SZLACHETNY GEST"

    Fundacja Szlachetny Gest jest kołem ratunkowym dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie.

    Jeśli jesteś osobą o wielkim sercu, otwartą, kreatywną i nastawioną na działanie, to jest praca właśnie dla Ciebie.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Piekary Śląskie, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zawiercie, Żory

    Obowiązki:

    • realizacja prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnych

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista
    • dobra dykcja
    • pracowitość
    • komunikatywność
    • własny komputer i internet
    • podstawowa znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie płatne co tydzień lub co miesiąc (do wyboru):

    Stawka:

    • do 100 godzin w miesiącu - 10 zł netto za godzinę pracy
    • od 101 godzin w miesiącu - 12 zł netto za godzinę pracy
    • 350 zł premii dla osób które przepracują pełen etat w miesiącu

    Forma zatrudnienia:

    • Umowa o dzieło
    • Umowa zlecenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Szlachetny Gest z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 125/127 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fundacji Szlachetny Gest z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 125/127 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.