Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant telefoniczny- Praca Zdalna Home Office

FUNDACJA "SZLACHETNY GEST"

  • Kozienice, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Grójec, Iłża, Otwock, Pionki, Płock, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Warszawa, Zwoleń, Żyrardów

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnych

  • Poprawne wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Dobra dykcja

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność swobodnej rozmowy

  • Pracowitość

  • Samodzielność i samodyscyplina

  • Komputer

  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe

To oferujemy

  • Wynagrodzenie płatne co tydzień lub co miesiąc (do wyboru)

  • Stawka godzinowa zależna od wypracowanych godzin

  • Płatne przerwy (na każdą przepracowana godzinę przysługuje 5 min przerwy)

  • Elastyczny grafik pracy

  • Praca z domu Home Office

  • Praca na przejrzystym systemie obsługi call center

  • Rekrutacja 100% zdalna, brak konieczności spotkań

Fundacja Szlachetny Gest jest kołem ratunkowym dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie.

Jeśli jesteś osobą o wielkim sercu, otwartą, kreatywną i nastawioną na działanie, to jest praca właśnie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy