Oferta pracy

Konsultant telefoniczny / Specjalista ds. obsługi klienta

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 6004 200 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta telefonicznego/ Specjalisty ds. obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa klientów

  • praca na własnym portfelu spraw

  • aktualizacja danych w firmowym systemie

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • wysokie umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami zatrudnionej osoby

  • dodatkowy i klarowny system premiowy

  • benefity pozapłacowe m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • szkolenie oraz pełne wdrożenie do obowiązków

  • docelowo możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu