Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant telefoniczny

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Centrum TMT Autoryzowany Salon i Serwis marki OPEL w Świdnicy
    poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świdnica

    OBOWIĄZKI:

    • Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń od Klientów
    • Obsługa bazy danych oraz rejestracja historii kontaktów w systemie CRM
    • Budowanie długofalowej relacji z Klientami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średniego
    • Minimum 6-miesięcznego doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta i/lub pracy w Obsłudze telefonicznej Klienta
    • Kultury osobistej
    • Umiejętności argumentacji i przekonywania
    • Zaangażowania i samodzielności
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Poprawnej dykcji
    • Otwartości i chęci rozwijania umiejętności interpersonalnych

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Pracę dla czołowych marek na rynku motoryzacyjnym,
    • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń,

    Proszę przesyłać cv wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wiadomości wpisując
    „Konsultant telefoniczny”

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    bottom