Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Telefoniczny z językiem niemieckim lub francuskim

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.O firmie

2535 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna pomoc Klientom - obsługa Klienta infolinii przychodzącej w języku niemieckim lub francuskim

  • mailowy kontakt z Klientem i obsługa chatu

  • budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami

  • administracja baz danych: wprowadzanie danych, zmiana adresów, zamówień

Nasze wymagania

  • znajomość jednego z wymienionych języków (niemiecki, francuski) na poziomie min. B2

  • znajomość j. polskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami

  • motywacja do osiągania celów projektowych

  • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym

To oferujemy

  • stabilną i długofalową współpracę

  • wynagrodzenie stałe uzależnione od poziomu wymganego języka oraz atrakcyjny system premiowy

  • możliwość pracy zdalnej, a dla kandydatów aplikujących na teren Warszawy - możliwość wsparcia w relokacji

  • elastyczny czas pracy

  • profesjonalne szkolenie wstępne, na którym zyskasz wiedzę z zakresu obsługi Klienta i wiedzy produktowej

  • wsparcie Trenerów i Liderów na każdym etapie współpracy z nami

  • realną możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy - w przeciągu ostatniego roku awansowaliśmy ponad 20 osób

  • benefity pozapłacowe, konkursy, wydarzenia firmowe

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole wyjątkowych ludzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

Armatis jest francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu doświadczeniami klientów...i pracowników. Aplikując do nas, nie tylko dołączasz do firmy, ale i do zespołu osób z wszechstronnych środowisk, o różnych zainteresowaniach i profilach.

Chcesz wykorzystać znajomość języków obcych w codziennej pracy? Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia? Sprawdź się i rozwiń swoją karierę z nami!

Sprawdź nas na Facebook'u: https://www.facebook.com/ArmatisPolska

Przewiń do profilu firmy