Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Telesprzedaży

CS Group PolskaO firmie

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CS Group Polska

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie doradztwo oraz sprzedaż szerokiej gamy produktów i usług m.in.: strony www, usługi pozycjonowania (SEO), pakiety reklamowe Lokalnego Marketingu Internetowego, usługi Content Marketingu i kampanie w Google i Social Mediach.

Podział czasu pracy
20%

Szkolenia i spotkania

80%

Rozmowy z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej usług z branży finansowej, telekomunikacji, rozwiązań dla biznesu,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta na infolinii lub BOK.

To oferujemy

  • Umowę o pracę - wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny plus dodatkowe premie i bonusy za konkursy sprzedażowe,

  • Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów,

  • Dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w sieci,

  • Szkolenia i praktyczne warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów,

  • Pracę w stałych godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży

Jesteśmy największą agencją e-marketingu w Polsce. Projektujemy i obsługujemy strony www, prowadzimy kampanie SEO, Google i Facebook Ads, Display, e-Mailing, obsługujemy kanały Social Media. Posiadamy certyfikat Premium Google Ads i jesteśmy członkiem stowarzyszenia IAB Polska.

Nasze biura są zlokalizowane w 13 największych miastach Polski.

Przewiń do profilu firmy