Oferta pracy

Konsultant Telesprzedaży

Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań handlowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Tworzenie baz danych

  • Raportowanie wyników do Managera Telesprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi MS Office

  • Umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy branżowej

  • ..a jeśli do tego posiadasz doświadczenie w telesprzedaży, to jest to Twoim dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • Dołączysz do silnego zespołu w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami na rynku energii i gazu, którzy będą się z Tobą dzielić swoją wiedzą na szkoleniach produktowych i sprzedażowych

  • Dobrą koleżeńską atmosferę w zespole, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne warunki pracy, benefity, pracę w systemie hybrydowym

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju i pracę w środowisku, które łączy w świeżość i tempo start-upu z oparciem w solidnych strukturach korporacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • szkolenia i nauka języków obcych

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania zasobów. Razem z naszą spółką zależną Uniper jesteśmy trzecim największym producentem energii elektrycznej wolnej od emisji CO2 w Europie. Zatrudniając około 19 000 specjalistów i działając w ponad 40 krajach, mamy kompetencje i zasoby, aby rozwijać się i napędzać transformację energetyczną. Staramy się wywierać wpływ poprzez kulturę otwartego przywództwa, ciekawości i ciągłego doskonalenia. Czy chcesz odegrać aktywną rolę na rzecz czystszego świata? Przyjdź i poprowadź z nami tę zmianę! www.fortum.com

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line. Tylko aplikacje przesłane za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane. Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf