Oferta pracy

Konsultant Telesprzedaży

Panorama FirmO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Suwałki, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dlaczego właśnie my?

  • Zapewnimy Ci bezpieczne miejsce pracy z możliwością pełnej pracy zdalnej,
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie wstępne i codzienne wsparcie specjalistów,
  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową,
  • Należymy do elitarnego grona agencji z certyfikatem Premium Google Partner,
  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań.

Aplikuj do nas jeśli posiadasz doświadczenie w call center lub jako telemarketer, telesprzedawca, doradca klienta, przedstawiciel handlowy.

Panorama Firm Sp. z o.o. to wiodący dostawca rozwiązań z obszaru marketingu cyfrowego dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów dbając o ich zrównoważony rozwój i wspierając biznes w osiąganiu założonych celów. Więcej o nas dowiesz się na https://firma.panoramafirm.pl/

Męczą Cię dojazdy do pracy?
Masz doświadczenie w sprzedaży przez telefon i lubisz kontakt z klientem?
Szukasz firmy, która zapewni Ci stałe zatrudnienie i możliwość pracy zdalnej?

Dołącz do zespołu Panoramy Firm, złóż aplikację i pracuj w największej agencji marketingu cyfrowego bez wychodzenie z domu!

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

Do Twoich zadań należeć będzie doradztwo oraz sprzedaż szerokiej gamy produktów i usług oferowanych przez Panorama Firm, m.in.: strony www, SEO, sklepy internetowe, reklama w wyszukiwarce panoramafirm.pl oraz w serwisach partnerskich.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Pracę w modelu zdalnym i rekrutację online.
  • Umowę o pracę po okresie próbnym, wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny.
  • Pakiet opieki medycznej i benefity pracownicze.
  • Niezbędny sprzęt i systemy (komputer i dostęp do Internetu).
  • Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów.
  • Szkolenia i praktyczne warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów.
  • Dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w sieci
  • Pracę w stałych godzinach
    8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy