Oferta pracy

Konsultant/tka ds. rekrutacji zagranicznych

Flexcraft O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Agencja Zatrudnienia Flexcraft to sprawdzona, rzetelna firma, która od wielu lat skutecznie wspiera polskich przedsiębiorców w procesach personalnych oraz kieruje polskich kandydatów do holenderskich zakładów pracy.

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, a wyzwania Cię motywują zapracuj na swój sukces i zostań członkiem zespołu Flexcraft Polska Sp. z o. o. !

Konsultant/tka ds. rekrutacji zagranicznychNumer ref.: Miejsce pracy: Elbląg lub Opole

Opis stanowiska:

  • budowanie własnej bazy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii, aktywne poszukiwanie kandydatów, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń
  • selekcja aplikacji pod kątem oczekiwań klienta
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych wraz z weryfikacją poziomu znajomości języka angielskiego
  • przygotowywanie rekomendacji kandydatów (również w języku angielskim)
  • dbałość o najwyższy standard obsługi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji projektów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • doświadczenie w rekrutacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • szkolenie oraz przygotowanie do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • elastyczne warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • pakiet usług medycznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.

Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Prosimy o załączenie oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy