Oferta pracy

Konsultant/tka Microsoft Dynamics AX - obszar finanse

Benefit Systems S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Dynamics AX

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i opisywanie wymagań oraz opracowywanie rozwiązań w ramach rozwoju systemu w systemie Microsoft Dynamics AX 2012;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów oraz wspieranie użytkowników wewnętrznych w obsłudze wdrożonego systemu;

  • Doradzanie w zakresie optymalnego wykorzystania systemu, sugerowaniem zmian w procesach, planie kont, konfiguracji itp.;

  • Wprowadzanie zmian w parametryzacji systemu;

  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie przekazywania wymagań i tworzenia nowych funkcjonalności;

  • Testowanie rozwiązań;

  • Sporządzanie dokumentacji oraz prowadzeniem szkoleń dla użytkowników;

  • Prowadzenie rolluot-ów wewnątrz grupy kapitałowej Benefit Systems.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w parametryzacji systemu Microsoft Dynamics AX 2012?

  • Znasz zagadnienia księgowe i podatkowe oraz obszar sprawozdawczości w systemach księgowych?

  • Bardzo dobrze znasz system Microsoft Dynamics AX 2012 w zakresie: księgi głównej, rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, środków trwałych, banków?

  • Posiadasz umiejętność prowadzenia analiz i opisywania wymagań biznesowych?

  • Chętnie dzielisz się wiedzą?

  • Bez problemu łapiesz wspólny rytm z zespołem oraz innymi osobami, z którymi współpracujesz w organizacji?

  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z dogodną formą współpracy: kontrakt B2B lub umową o pracę,

  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy;

  • Pracujemy w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz;

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance;

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania;

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch;

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems;

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;

  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje;

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • Program wsparcia psychologicznego

  • planszoteka

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy